Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai Laosa

Tiek pārdots īpašums Laosā

Laosa ir Dienvidaustrumu Āzijas valsts, kuru šķērso Mekongas upe un slavena ar akmeņaino teritoriju, franču koloniālo arhitektūru, cilšu apmetnēm uz pakalniem un budistu klosteriem. Vientianā ir galvaspilsēta, un tajā atrodas piemineklis Tam Luangam, kur relikvijā ir tas, kas, domājams, ir Budas krūšu kauls. Tā robežojas ar ziemeļiem ar Ķīnu, austrumos ar Vjetnamu, dienvidos ar Kambodžu, rietumos ar Taizemi un ziemeļrietumos ar Birmu.

Valstī ir notikušas daudzas pārmaiņas, daudzas no tām pozitīvas. Ārējie ieguldījumi acīmredzami uzlabo dzīves līmeni, un valdība gūst panākumus infrastruktūras uzlabošanā.

Īpašumu cenas un dzīves dārdzība Laosā ir ļoti zema. Dzīvokļu cenas Vientianā svārstās no USD 1 000 līdz USD 4 000 par kvadrātmetru.

Lai arī ārzemniekiem nav atļauts piederēt Laosai, ārvalstu investoru skaits no Ķīnas, Vjetnamas un Taizemes pēdējos gados pastāvīgi palielinās.

Laosas iedzīvotāji pārstāv tikai 40% klientu, kuri ir ieinteresēti iegādāties īpašumu Laosā, pārējie ir ārzemnieki, varbūt 20% ir ķīnieši, 10% korejieši, vjetnamieši un rietumnieki.

Tagad Vientianā un 12 ekonomiskajās zonās notiek būvniecības neprāts, ko atbalsta valsts trīsdesmit gadu ekonomiskā izaugsme un ārvalstu investīciju pieaugums.

Lielākā daļa ēku atrodas valdības izveidotajās ekonomiskajās zonās, lai piesaistītu gan vietējos, gan ārvalstu investorus, kuri ir ieinteresēti iegādāties īpašumu pārdošanai Laosā. Piemēram, speciālajā ekonomiskajā zonā That LuangMarsch 18 condominium torņi pašlaik tiek būvēti. Divi citi 45 stāvu condominiums ir paredzēti būvniecībai konkrētajā Thakhek ekonomiskajā zonā kā daļa no ThakhaekDreamworldCity projekta.

Paredzams, ka dažos nākamajos gados Laosā turpinās pieaugt pieprasījums pēc pārdošanā esošajiem īpašumiem, ņemot vērā spēcīgo ekonomisko izaugsmi un nepārtraukto tiešo ārvalstu investīciju plūsmu valstī

  •  
    Pārcelšanās uz Laosu. Expatriate un dzīvo Laosā

        Ir mērķi, kas a priori tiek izmesti, jo tie ir maz zināmi vai vienkārši tāpēc, ka trūkst atbilstošas ​​informācijas. Nu, mēs Realigro esam šeit. Kā jūs tagad varat saprast, mēs vienmēr vēlamies sniegt saviem lasītājiem iespēju uzzināt un atrast dažādas alternatīvas un, pirmkārt, piemērotas ...

Karte, cenu dinamika un statistika

Saistītie nekustamo īpašumu

Cod. 5177

PARDOŠANA 3 guļamistabas, Laosa, Vientiane Capital, Vientiane, center

38,200.00EUR
PARDOŠANA
3 guļamistabas

150 m²
Pabeigšanas gads: 2010. Cena: no 36200 eiro. Kvadrātmetri: 36,2 līdz 150. Īsti paradīze 240 dažādu stilu un dažādu izmēru studijas, dzīvokļi un manēži...
Karte, cenu dinamika un statistika
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB